Únor 2010

Brekeke

28. února 2010 v 18:33 | R U B B Y |  Scraps ..

Dívám se na Městečko Twin Peaks a ti ko*oti mi tam napíšou, že mám čekat zas hodinu. Je kopnu do hlavy a budou mít. Nesnáším to megavideo, nebo co to je! Pche!
A nechce se mi do školy..neučila sem se na nic! Jen jsem dodělala zápis do laborek a tím to haslo. Zítra bychom neměli z ničeho psát, protože ve školním řádu je, že po tři a více denním volnu se písemky psát nemůžou..snad to platí i na zkoušení :-x
Závidím těm, co maj prázdniny >,< ..__ A dneska bylo krásně, což? Byla sem venku..sama! No jak jinak...ale mi je to fuk, vystačím si i sama :D
Bite my tongue aneb "Kousni mě do jazyku" ..dokonalá to písnička..

Angelo Badalamenti-Laura Palmer´s Theme

28. února 2010 v 9:49 | R U B B Y |  Favourite ..


Z té písničky mám husí kůži a vždycky mě rozpláče..
Mm sem pitomá, vím..:)) jenže si vždycky vzpomenu na
OIDIPA (kde ta písnička hrála) a prostě..
Na to nikdy nezapomenu, nejúžasnější zážitek..
Kdo neviděl Oidipa-Ostrava, Divadlo Antonína
Dvořáka, 21.1.2010, vůbec nemůže pochopit..
Ale proč to tu říkám že....
~
Včera sem asi půl hodiny seděla u okna a koukala
na Měsíc ♥ a poslouchala tu písničku.. Hrabe mi, už
fakt! Když ten měsíc tak nádherně svítil..
~
Nic, jdu se učit, brrr zítra zas škola..

Ty grázle plyšový!

27. února 2010 v 21:09 | R U B B Y |  Scraps ..

Nic co by vás mělo zajímat..
Dneska byl úžasný, výborný den. Den, kdy sem půl času neproseděla u FB a icq. Den, kdy jsem byla venku, kdy jsem byla s někým, koho mám ráda..a já z toho nemám radost. Nemám radost ani z toho, že se mi vrátil ten "můj", nemám radost ani z toho, že sem dostala vexty a pikao (které už sem bohužel použila jako afrodiziakum na mou špatnou náladu)..nemám radost ani z toho, že zítra budu mít konečně novou krásnou postel, kterou už si tak dlouho přeju. Nemám radost vůbec z ničeho. Oo ano, zase mě to dostihlo. A já nevím co to je. Nálada, která začíná litováním se, pokračuje vybíjením si zlosti na něčem/někom kdo se nemůže bránit a končí potlačováním zuřivosti a hysterickým pláčem.
Když se nad tím zamyslím, štvou mě úplné kraviny (nemá cenu ani to tu psát, protože jsou to úplné banality a opravdu všichni by se smáli, to vím na 100%).. jsem protivná (a to jsem ješt předchvílí smazala můj rádoby optimistický článek, aby ste si mysleli, že se snad mám dobře, ale NE, tady se přetvařovat nebudu, tady si můžu psát co chci).. sere mě jenom když na mě matka z obýváku houkne "Baruško pojď se podívat" ..Proboha nech mě už, říkám si a po tváři se mi kutálí slzy zoufalosti.. nájednou je se mnou velká kamarádka.. Bajuu klid, to se spraví, to bude dobré, vyspíš se z toho a zítra budeš přinejhorším na každou věc a člověka hnusná. OK!
Mám takovou chuť "tomu debilovi" říct co si myslím, co mě trápí a co prostě už nemůžu snést, mám takovou chuť se dohádat a skončit TO..jenže chuť mít můžu..ale odvaha? Ta jaksi zůstává pozadu.. Nic, jdu se dívat na městečko Twin Peaks. A mlátit toho grázla plyšového! Zaslouží si to!

Nedělej to co je správné, ale to co doopravdy chceš !!

26. února 2010 v 19:47 | R U B B Y |  Scraps ..

Dobrý den..
tak se opět hlásím. Mám milion připomínek, zážitků a věcí, které bych ráda napsala, ale jak se znám, byl by to článek na dva dny, takže stručně:
•S Homolkou bylo skvěle.
•Mám tu košili, je překrásná!
•Celý den bylo hnusně a mě to kupopivu nevadilo (nechápu to, většinou mám z takového počasí dost mizernou náladu, ale dneska..? chmmm..)
•Chci zas nový design. Ano, jsem hrozná. Ale už se mi omrzel.
•Nálada mé drahocené matky se z bodu -1 vyhoupla na bod +1, jásejme...
•Až zjistí, že sem si tu košili koupila a ona mi na to bude muset dát peníze, nebudu již mezi živými..
•Pro dnešek vše, jdu se podívat po nějakých vyhovujících obrázcích do záhlaví...Sejde z očí, sejde z mysli, jenom blázen věří na nesmysly..

26. února 2010 v 12:08 | R U B B Y |  Scraps ..

Kill

Popravdě ani nevím co bych měla psát.smile #1116 Mama už je tři dny nějaká ""naštvaná"", radši na ni ani nemluvím, protože bych to ještě schytala.smile #1224 Za hodinu jedu do Ostravy, za Mišutkou. A jdu si koupit tu košili, snad tam bude..smile #638 Tio, a dneska už pátek.smile #1189 Myslela sem si, že to budou hrozné prázdniny (bez něj), že to bude pomalu utíkat, ale sletělo to jak voda a pléésk, za tři dny budu zase vstávat v 5:15, zase půjdu za tmy na autobus, zase uvidím ty samé tváře, které mám tak ráda. Těším se na ně! smile #1087

Nic, jdu..musím se trochu zkulturnit a sakra už se převlíct z toho pyžama..smile #1194

I want to make my dreams come true..

25. února 2010 v 11:21 | R U B B Y |  Scraps ..

23

Řeknu vám..nic lepčího než vstát v 10, nasnídat se, vypít kakao, pustit si písničky a zalézt do sprchy není!:-* Zbožňuju prázdniny!
Venku je překrásně!L.o.v.e Opravdu přenádherně! Takže dneska chystám véélkou "výpravu"..hmmm vemu psa a půjdu na koleje, jupie!
Ale prvně musím dodělat ten zas*aný dějepis.Ale nééé *666* D´oh.. smile #861

A jakpak se máte vy? :-*

Zamilovaní jsou BLÁZNI!

24. února 2010 v 23:31 | R U B B Y |  Scraps ..

Fame infamy

Uch..tak design úspěšně změněn (ehm záhlaví a okraje...)
Není to mistrovské dílo, ale ta holka fakt blbě civěla (do háje s jejima krásnýma očima)...
Zdálo se mi, že sem ještě před chvílí, před takovými 5 hodinami viděla mamku sedět v kuchyni..a teď už tma není. Ovšem není ani ve svém pokoji není a není ani nikde v baráku (ano i do skříně sem se prosím dívala) ..asi ji unesli malincí zelení skřítkové..chmmm..
Zítra mám volný den, udělám si věci do školy atd atd..


Jdu jdu jdu..

Tralalí tralala :-/

24. února 2010 v 9:56 | R U B B Y |  Scraps ..

Grand Theft Autumn

Každé ráno, když vykouknu z okna, je zase o něco sněhu méně, než předešlý den.smile #166 Yahoo !
Včera v 6 k nám přijela nějaká baba předvádět vysavač.smile #1302 No dopadlo to asi tak, že ten vysavač si tu sám jezdil po bytě (to je ten co sám jezdí) a baba kecala s mamkou.nic nechci Dobře..kdyby jenom kecala. Ale ona KOUŘILA!smile #1189 Tfuj! Nevím co mamce ruplo v bedně, že ji to "dovolila", ale ten smrad, co je z těch cigaret budeme větrat ještě sakra dlouho!smile #1224 Brrr..
Zase sem se vzbudila a bolela mě hlava.nedivam se Šílenost. Musím jít pro prášek k babi, protože tu zas ho*no je že..:-( fajn!
Aspoň se tam rovnou nasnídám.LordStar
Už mě štve ten design. Ta blbá holka furt tak divně čumí..gvusc.p
Jdu, nebo mi ta hlava vybouchne Oběšenec *790*

Tididididiiiiii (řetězák pokud ste nepochopili, bože bože)

23. února 2010 v 18:43 | R U B B Y |  Ona ..
Tralala, řetězák od Cathy<3
Sedm věcí, které máš v tašce:
zrcádko, hřeben, peněženka, měsíčník, klíče, parfém, a nějaký nepotřebný bordel :D
Šest věcí, kterými se uklidňuješ:
Hudba, počítač :D, čokoláda, kámarádi, kreslení šneků :D
Pět oblíbených druhů ovoce :
Broskve, třešně, jahody, jablka, hroznové víno ♥
O čem teď přemýšlíš:
V jakém obchodě byla ta krásná košile xD

Mám ráda kluky vybavené mozkem! :))

23. února 2010 v 17:42 | R U B B Y |  Scraps ..

Take my hand

Uff, tak sem zpátky. baf :D
A pěkně mě bolí nohy.smile #861 Tričko mám..a je úžasné.smile #1085 Vypadám v něm jak vězeň..nic nechci<3
A viděla sem uplně uplně UPLNĚ krásnou černobílou karovanou košili.L.o.v.e Jediný problém je, že nevím kolik stojí a kde byla. gvusc.pAsi zítra ráno vytáhnu kámošku a zajdu si ji koupit Kamyska
Nevím proč, ale dneska mám celý den pocit, že už je středa.smile #1189 Já už chci středu! Ne, chci už neděli! A PONDĚLÍ!smile #166 Tak moc se těším na NĚJ! Je hrozné, když vám může jenom prozvonit..nedivam sekdyž vám nechodí smsky..smile #1224připadám si, jako bych ty smsky co mu každý den píšu psala jen tak pro sebe Miky ale dobre, nic neříkám..
Jdu stahovat ten Máj a sakra jestli mi to na podruhé nepůjde otevřít tak "to" zbiju! Fakt že jo! hmmm