Duben 2010

Busy..

30. dubna 2010 v 20:58 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

Tak mě po "dlouhé době" napadlo napsat článek.
Jak se máte? Já po dnešku.. ehem.. fajn! :) dnešek celkově byl moc hezký den. A prý že nejteplejší! Co nejteplejší, málem sem se roztopila na tom slunci! :) a to sem měla kraťasy a tílko! Šílenost :) ovšem o víkendu má být zase škaredě (nevím co je na tom pravdy) takže sem aspoň nabrala síly.

Ve škole byla pohoda, na chodbě sem málem rozbila obraz, když sem se pokoušela skrýt před jednou malou holkou, která mě neustále uhání (myslím, že by se mi klaněla kdyby mohla ://) .. podivné stvoření! Ehem, od obrazu s holce.. dneska celý den melu blbosti. Kamarádovi říkám "si blbá?", do sešitu místo bohoslužba píšu -bohozlužba.. nevím. Asi nějaké erupcena Slunci nebo co. :)
Zítra máme rodinnou oslavu, babička slaví narozeniny, hodlám se pořádně nažrat! To víte, je celkem těžké být týden (co týden, možná i dva už) bez ledničky, jídla, pití.. nesnáším, když je u nás doma něco rozkopané, nic není tak jak má být. Bože, sem to ale nehorázná puntičkářka.
Zítra máme "lásky čas" -první máj. A já si pod třešní políbím tak akorát bulvu! :) co už..
Tak já zas mizím, vypsat sem se vypsala, už sem spokojená ;D (berte to s nadhledem)
Naschle.

Nádherná!

Escape The Fate-Bad blood

29. dubna 2010 v 14:21 | R U B B Y |  Favourite ..

Vám se líbit nebude :)
A koho to štve.. :)

Zabudla som..

28. dubna 2010 v 18:25 | R U B B Y |  Ona ..
shotgun-wedding

Nevím co bych řekla, dneska mě málem
přejelo auto, jinak se nic vzrušujícího
nedělo, venku je krásně a já sedím na
prdeli. Zabijte mě! Nechcu tady být.
Nelíbí se mi tu! :)

In memory..

26. dubna 2010 v 21:32 | R U B B Y |  Scraps ..
Nic zajímavého o čem bych mohla psát,
vleču se od jednoho dne k druhému. Je
mi smutno.. Co stojí za zmínku jsou snad
jenom moje novéé krásné džínové conversky,
které sem si včera koupila. Sou krásné <3

Tak když né pořádný článek, tak sem dávám
aspoň písničku. Myslím, že ji znát nebudete..
Je krásná, pro mě vzpomínková, vzpomínka na
1.9.2009 <3 ale tady škoda vyprávět..
Ááá jak já miluju Bollywood!Ola pratelja, tak ako?

23. dubna 2010 v 22:37 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding
(Tuhle písničku mám od IK uplně nejradši <3)

Měla sem se fajn, a vy? :) kdybych to měla vzít od začátku, tedy od středy, stalo se toho hodně.. psali sme z češtiny (pětiminutovku na 25 minut ;D), z biologie a z fyziky.. tu fyziku sem pokazila, to se dalo čekat. Po fyzice sme se najedli a měli hodinu čas a pak sme vyrazili na tramvaj, tramvají na autobus a pěkně do Staré vsi :) přijeli sme, bylo tak krásně!! Už ani nevím, co sme ten první den dělali, ale to je celkem nepodstatné, prostě to bylo úžasné, užila sem si to! :) vyšlo nám počasí, pořád sme hráli hry, nebo koukali n a film, byli venku.. a měli sme adoraci a taky krásnou mši v kostelíku :) kouzelné, představte si, sedíte v takovém malilinkém kostelíčku, všude tma a u oltáře svíčky, vy a vaši spolužáci a všichni vedoucí zpíváte, hraje se na kytaru.. neumíte si to představit, jak mi potom bylo dobře. Pročistila sem si hlavu. Někomu to připadá směšné, no klidně se mi posmívejte, každý sme nějaký a já vám to neberu že :) bla bla bla, zpátky..
Dneska sme ráno měli rozcvičku venku! Chápate, bylo -3 :D já sem se tomu zázrakem vyhla, šla sem pomáhat chystat snídani (pché, stejně bych to v takové zimě flákala!) .. nejlepčí bylo ovšem spaní ve vlaku. Ano čtete správně, spali sme ve vlaku, lépe řečeno ve vagonu. Z roku 1963, taková vykopávka :D ale bylo tam topení, zásuvka a postel a to mi naprosto stačilo k žití, takže sem si nestěžovala. No i když, bylo to tam tak těsné, že sem se párkrát bouchla do hlavy (mé divoké sny) :D večerku sme měli ve 23.00, ale spát sme chodili asi v 1, ale to sme všichni lehli a byli rádi, že sme rádi ;D
_____________________________________________
No tak to je asi tak všechno, co sem chtěla napsat, zase se tu delší dobu neobjevím, za prvé mě štve ten design, nemám nápad na jiný, za druhé teď nemám moc času, musím se co nejrychleji naučit poznávačku, ve škole píšem samé písemky a o víkendu tady asi moc nebudu, zítra jdu veen, na radnici, na věžičku, budu koukat a snít, že mě odnese vítr :D :))
Tak se mějte krásně, já se zase někdy ozvu ;)

Waste my time on Facebook :-x

19. dubna 2010 v 16:52 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

Dobrý deeen :) sem tu jenom na skok. Mám plno učení.. mám toho děti tolik, že nevím s čím začít. Nesnáším učení. Sem tak líná! .. co se týče víkendu, parádně sem si odpočinula :) a hlavně byla s mojíí Homolkouu <3 bylo to super! No a po zasloužilém víkendu zase škola že. Dneska sme byli na nějakém koncertě, a i když to byla nuda- aspoň sme se neučili :) ve škole sem dneska totálně usínala, nebo si čmárala na ruku, na nic víc sem se nezmohla. Sem unavená. A dostala sem 2ku ze zeměpisu (čekala sem 5ku),takže skáču radostí do stropu (ehh kdybych nebyla tak unavená tak asi ano xD).. dneska mi ujel autobus domů, byla zase jednou přecpaná Ostrava že. V takovém vedru cestovat, to je, vám řeknu, něco šíleného a nad mé síly. Přišla sem teda skoro o hodinu později než sem měla, takže sem ztratila plno času, kdy sem se mohla učit (a co dělám teď?!!!:-x) .. zítra se tu asi neukážu, ještě uvidím. Ve středu jedeme se třídou na výlet, v pátek se vracíme, v sobotu možná pojedu k Aňulíí <3 Máme každý den hodně písemek a zkoušení, myslete na mě ;D

Myslím, že už je to dost zmatený článek, přeberte si to jak chcete, já se letím učit. A myslím to vážně :D
PS: Doufám, že ste si poslechli písničku, já ji teď poslouchám celý den, pořád dokolečka, je tak krásná <3

Nejsem tady ..

17. dubna 2010 v 12:18 | R U B B Y |  Favourite ..
Z důvodů mé víkendové absence (jedu s
kamarádkou do Bolatic <3) vám sem aspoň dám
2 moje oblíbená vide z TS2 :)

Pamatuju si doby, kdy sem na tom byla
závislá jak na vzduchu. Ach ach, kde jsou ty časy?:)


My Weakness

Sound of fear <3 nejoblíbenější :)I see you Czech´n me out!

16. dubna 2010 v 22:36 | R U B B Y |  Favourite ..
Nenapadá mě co bych přidala a psát o dalším
nudném dnu nebudu, stejně to nikoho nezajímá.
Takže aspoň přidám pár fotek, videa z týdnu s američany..<3"Life Skit"
Byli úžasní, i když z originálem z YTB se to
srovnávat nemůže.. ↓


více pod perexem.

S*P*IRIT <3

15. dubna 2010 v 18:26 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding


Napadá mě tolik věcí, které bych napsala k těmto úžasným 4 dním, ale pomalu nejsem schopna poskládat smyslupnou větu. Ok, pokusím se tedy.
Dnešek byl prostě úžasný den. No.. až na to, že sem ráno zaspala že :D přišla sem na druhou hodinu-tělocvik, ale necvičila sem.. v dějepise sme měli suplování, ale psali sme písemku na.. ehm.. 20 a více stránek z učebnice- Pravěk. No tak všechno sem opsala ze sešitu, lépe řečeno z foťáku :D nejlepčí tahák!! Dáte si na lavici foťák a "listujete" v něm jak v sešitě ;D v ostatních hodinách sem byla trochu mimo, myslela sem jenom na 6tou a 7mou hodinu-nemohla sem se dočkat! S holkama sme šly na oběd a pak se převléct. Ehem, tu dobu už tělocvičnu zaplnili lidi z vyššího gymplu+američané. Měla sem trému, vystupovali sme jako druzí. Ale pak to ze mě spadlo, všichni tleskali. Bylo to úžasné! <3 pak sme se akorát fotili a tančili.. nejhorší bylo loučení :( budou mi chybět. Všechny ty úžasné holky. Erin, Hannah, Susie, Caisley <3 tak.. nezapomenutelné čtyři dny mám za sebou a teď nezbývá než říct: vítej zpět, nudný stereotype :)

Později sem možná dám fotky a videa, uvidím..

Hello Pepa, What´s up Pepa, Tell to Pepa!

14. dubna 2010 v 7:41 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding


Dobré slunečné ráno..
ehm ne, kecám.. žádné slunečné. Prší prší prší, už dva dny v kuse. Kdyby nebyli ve škole Amííci naši milovaní <3 tak spím a do žádné školy nejdu. Do takového počasí by ani psa nevyhnal. . .
Jinak musím říct, že včerejšek sem si naprosto užila, i přes to hnusné počasí. Dělali sme novou sestavu (eh a budem to ve čtvrtek ukazovat celému vyššímu stupni, mě odvezou >,<) .. je to celkém těžké, ale o to větší sranda, protože my sme trubky oproti nim. Chtěla byc nás vidět xD musíme vypadat.. no.. opravdu směšně. Ale kromě sestav sem zas včera "lítala vzduchem" (no ano, obětní berének, který je nejlephčí z těch všech holek že :////), hráli sme hry a naučily sme je hru "Ahoj Pepo" (pokud znáte), ale v angličtině :)) líbilo se jim to. "Hello Pepa, what´s up Pepa, Tell to Pepa.. Hello Pepa, what´s up tick, blick, shock" :DD nasmály sme se u toho všechny, a nejhezčí bylo jak místo ´Pepa´ říkaly  ´Pepr´ :)
Ehem, pořád bych kecala jenom o nich <3 pomalu se sbírám a opouštím vyhřáté místo u počítače a vydávám se vstříc tomu hnusnému počasí >.< ještě, že mě dneska vezme taťka autem.
Asi se už dneska neozvu, mám na zítřek hodně učení :-! musím jít do knihovny a navíc.. štve mě ten design :D