I feel so close and yet I´m so far.

7. dubna 2010 v 19:18 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding
                                                         Hey Hi Hello :)
Dnešek neuvěřitelně sletěl.. ani mi nepříjde, že už je zase 7 hodin. Za dvě hodiny vyčůrat, pomodlit a spát ;D jak se říká.. no.. ráno sem byla na mši :) byla moc pěkná, asi tam budu chodit častějic.. je to úžasné když všichni zpívají a pak se modlí Otčenáš.. klidně si říkejte, že sem divná, mě to nevadí :)
Co se týče hodin, byly.. zajímavé. V biologii sme nakonec nepsali, takže sem se zase zbytečně učila, no však proč ne.. V matematice mě jak na potvoru zkoušela, na rovnice o dvou neznámých, takový lehký příklad a já to nevěděla :DDD tak mě posadila bez známky, že prý si mám říkat "že sem od ní (profesorky) dostala za uši" :D cítila sem se potom dobře, protože sem spasila zbytek třídy. Protože vždycky zkouší tři lidi a dneska, po mém výkonu to vzdala ;D aspoň že tak.. jo a dostala sem z písemky za 3 :) sem ráda! Ehm.. ve fyzice a ostatních hodiných  nic moc, co by stálo za to napsat. Příští týden jak už sem možná říkala, přijedou Američani, jako minulý rok <3 hrozně se těším! Moc ráda vzpomínám na minulý rok, když u nás ve škole byli. Nejkrásnější 3 dny v mém životě! A tak se těším co bude tento rok :) Budou mít workshopy, my se dnes měli na některé zapsat. Workshopy znamenají určitě aktivity, nevím byl tam na výběr basketbal, americký fotbal, voleybal, kreslení  křídou na chodník a "cheerleading" (roztleskávačky), na který sem se po úmorném přemlouvání spolužačkami nakonec přihlásila :D blbeček blbý.. minulý rok sem byla s kamarádkama na hip hopu, tak proč tento rok nejít na roztleskávání že ;D  no ovšem, to ještě bude zajímavé! Workshopy budou od pondělí do čtvrtka, rozteskávání pondělí+úterý.. a na čtvrtek a pátek se pak ještě zapíšem :) strašně se na to těším!!


 


Komentáře

1 Netty Netty | Web | 7. dubna 2010 v 19:41 | Reagovat

Jej roztleskávání,:D to mi budeš vyprávět jak ti to jde.
A s tou mší..no já ji ještě neviděla,ale
ani o to moc nestojím:D
Musela jsem se smát nad tím tvým zkoušením,připomínáš mi mně úplně :-D
Tak jo,pojedem spolu do Miami:*

2 Cathy <3 Cathy <3 | Web | 7. dubna 2010 v 21:01 | Reagovat

hej američani tak to ti závidím moc !! K nám an školu ezdí na výměny maximálně tak Němci či Francouzi :D hej škola tak to máš dobrý my ted máme písemke MOC a blééé :// a hej rozleskávačky musí být dobrý kdybych byla v americe taky byhc byla roztleskávačka no chtěla být :D ale tady mě to nák neláká :D na školách to není a jako kroužek taky moc ne soutěže taky ne tak na co :D ale já bych se s kámoškama asi taky přihlásila jako ty..no i když :DDDD nevíím :D

3 tejinecckaa tejinecckaa | Web | 9. dubna 2010 v 22:42 | Reagovat

Brouku to zni zajimave;D bude z tebe roztleskavacka joop?:D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.