Květen 2010

Bezmocná.

30. května 2010 v 14:05 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

<3
Tak se zas po "dlouhé" době ozývám. Nechce se mi psát na blog. V poslední době ani není o čem. Teda možná že by bylo, ale na co, stejně to nějak nikoho nezajímá. Nějak mi uniká podstata blogu.. to je chvilkové, to přejde.
Od pátku až do dnes sem byla po dlouhé době s mojí Aňulkou <3 byly sme venku, v tescu, u řeky, u babičky sme měly čajový dýchánek a "karaoke párty" :D a bylo to úžasné :) ..Včera sme proležely den v posteli (protožeaž na večer se až udělalo hezky >.<). Hledaly sme brigády, čekám jestli nám odepíšou. Bylo by to fájn, dělat vedoucí na táboře nebo roznášet letáky, uklízet byt nebo tak. Hlavně mít peníze :) ..Tenhle týden ve škole bude hrozný, každý den písemky. Nevím, že si to nenapíšem pěkně v klidu přes rok a né takhle ke konci se ještě stresovat. A dohánět známky, jako v mém případě. Musím si opravit dvě 4ky, jinak budu mrtvý muž, ha ha ha.
Je mi špatně, bolí mě v krku a sem slabá, nic se mi nechce. A zase prší. Zase.

You found me.

25. května 2010 v 20:20 | R U B B Y |  Scraps ..
Nevím o čem psát, mám teď toho
hodně a stejně.. nejsou nápady.
Počasí už vypadá, že se trochuumoudřilo,
ale neříkej hop dokud neskočíš, nebo
tak nějak se to říká, že?
Pam pam tadadam..

23. května 2010 v 19:22 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding
Crystal Castles - Black Panther

Dneska byl nádherný den! Mám dobrou náladu. A to je díky dobrému počasí! :) celý den svítilo sluníčko! A byla sem venkuu :) miluju víkendy! Ach, miluju vstávání v 11 hodin! Zítra nechcu do školy! Nechcu! >.< .. ani tak nemám představu o čem psát, už se mi úplně hnusí ten design, přemýšlela sem, že bych do záhlaví dala miláčka (kocoura) tak třeba.. to nějak vykutím :)
Zítra se musím nechat vyzkoušet z chemie :-x u nás, u té pitomé učitelky, je dobrovolné zkoušení něco jako sebevražda. Fakt! Tak jenom doufám, že bude mít dobrou náladu a neposadí mě hned s 5kou, jak to má ve zvyku když má špatnou náladu >.< ale bojím se šíleně, dokonce se mi o tom zdál dnes sen a to je zajímavé, nikdy se mi sny o škole, myslím o učení nezdají.. co to melu. Prostě mi držte pěsti :P jestli mi dá na vízo 4ku, tak se jdu rovnou oběsit, prázdniny bez netu nechci! :/
A co vy, jak se máte? Jaké je u vás počasí? (snažím se to nějak zachránit, není o čem psát)

Těším se..

20. května 2010 v 16:32 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

..na den kdy se probudím a venku bude svítit zase sluníčko :) už sem ho dlouho neviděla, u koho z vás zůstalo, přiznejte se!!
Hahaha (netty!!:D), dneska sem měla opravdu úžasné ráno. Byla sem domluvená s otcem, že pro mě přijede v 8 a pojedu tramvají. Jenže sem se vzbudila dříve, koukám na mobil, tam dvě smsky a jeden zmeškaný hovor. První můj pocit byl, že sem zaspala, pak sem se koukla na hodiny, ale bylo půl sedmé. Ty dvě smsy mi psala.. ehm ehm dotyčná osoba.. v 0:04. Fakt mi nepište když spím, mě to nevzbudí, je to vědecky potvrzeno! :) A už vůbec mi nepište takové banality jako ta ehm ehm dotyčná osoba. A nebo ano, po ránu mě fakt pobavil dotaz proč nemám fotky v plavkách :D (to je vychcánek, o půl noci mě otravovat takovýma kravinama!:D) pak sem na rozkaz dotyčné osoby teda byla nenuceně vyhnána z postele. Změna plánů no. Chtěl/a ať s ní/m jedu autobusem. Co já debil bych neudělala že. Za deset minut sem všechno bravurně stihla, jak už žehlení vlasů tak líčení, až na výběr oblečení, to sem trochu "nedala". Jako proč si nevzít pánské tričko o tři čísla větší než je slušné, betméén, které mám na doma že. Proč ne. Nakonec zase fungoval zákon schválnosti a dotyčné/mu autobus, kterým sme spolu měli jet, ujel! Hmm.. tak sem naštvaně jela sama s pocitem, že jak debil budu ve škole o hodinu dřív sama. Naštěstí se našly dvě dobré duše, které byly ve třídě se mnou (děkuji!). A řeknu vám, ty tři hodiny nebyly zas tak zbytečné. Byla sranda!:) hlavně sem neseděla doma, no ale to je fuk. Po škole sem jela nechat vyvolat fotky, rychle rychle sem spěchala a samozřejmě sedím v tramvaji a .. BUUUUM! Nehoda. Super, zrovna když spěchám! Ale nakonec sem to všechno stihla a v pořádku se dopravila domů. Udělala sem si čtenářský deník a koukám na hodiny, 16.00. Teď bych přijela domů kdybychom končili normálně. Skvělé!
Jdu k babičce, jinak umřu hlady ;D
A jaký den ste měli vy?
The Used-The taste of ink

Ťuk ťuk..

19. května 2010 v 15:03 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

The Used-Born to quite

Tak nějak nemám představu co psát. Ve škole sem už od pondělí nebyla. A popravdě, radši bych chodila do školy než se nudila doma. Ale není nad to se vzbudit zrovna když bych končila ve škole. Úžasný pocit! :] každopádně zítra už do školy jdu i kdyby měly trakaře padat!! A nikdo a nic mě nezastaví, tak! Co se týče těch povodní tak myslím, že to není už tak hrozné jako to bylo v pondělí a včera, dneska už ani neprší, ani u nás a jak sem se ptala tak ani v Ostravě, tak doufejme, že už to všechno bude brzo v pořádku!
Dneska sem se statečně vydala do města (sama), na to pozor, protože mě jen tak někdo nedonutí jet sama do města! Až na.. UPOMÍNKU Z KNIHOVNY, grrrr :-x tak sem teda sedla na bus a jela vrátit knížky. Chtěla sem si půjčit povinnou četbu, ale nejel jim systém tak mi to ta baba nemohla najít, tss.
Tak sem šla do papírnictví, koupit si sešity a jela zase domů. Aspoň sem se provětrala :D Zachvíli se půjdu projít k řece, ještě sem se nebyla schopna tam vypravit, protože v kuse pršelo že.
Tak já končím, mějte se.

Akáty šumí když padá déšť..

17. května 2010 v 15:43 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

Nemyslela sem si, že to zajde tak daleko. Ale když sem dneska opouštěla naše město a vydávala se směr Ostrava, zděsila sem se! Ještě nikdy sem nezažila povodně a musím říct.. že je to opravdu otřesné. Nevím, možná už i začínám věřit že nějaký ten konce světa za dva roky bude, protože to co se teď děje..=x Kvůli pitomé sopce sme zaplaveni. Jo! Asi nás chce Bůh utopit, jinak to fakt nevidím. A než mě utopí tak chcu traktor! .. Řeknu vám, ta cesta byla dneska o hlavu. Nešla sem do školy, šla sem s kamarádkou do Ostravy. Potřebuju kalhoty, ale to teď jde stranou. Když mi pak volala máma a táta, že se zavírají silnice k  nám domů, sedla sem na nejbližší autobus a jela domů. Místo obvyklých 20ti minut cesta trvala hodinu, z toho půl hodiny v koloně, nebo to autobus objížděl. Já jenom z okna koukala jak je všechno pod vodou, jak se naše slavná Ostravice vylévá a vzpomínala na den kdy sem byla na radnici s ním a koukala na celou krásnou slunečnou Ostravu, na to místo, které bylo teď pod vodou, jak tam ležili lidé a opalovali se, nebo jenom tak .. leželi (:D) .. je mi z toho špatně. Ať ten déšť už táhne! Opravdu!
A nejvíc mě vytočil status nejmenovaného člověka (kterého stejně nemáte šanci znát) typu "to je tak super že prší, zavřou nám školu jupíí, miluju déšť" .. já ho tak potkat tak mu asi jednu lisknu! Který kretén vole tohle může vůbec z huby vypustit. Dyť bude tolik škod a všeho! Ne.. já už se přestanu rozčilovat :D teď si pěkně zatopím v pokojíčku a bude se učit. I když ještě nevím jak se školou zítra, nemám se tam asi jak dostat. Jedině bych plavala;) a jak to vypadá u vás?

JÁ MÁM STRACH!

Patka a Matka.

15. května 2010 v 22:02 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

Co bych vám povídala :) dnes se nic zajímavého nedělo. Zaspala sem zase půl dne, jen co sem vstala, už sem šla na oběd k babičce, po obědě do obchodu pro bonboniéru - mamka slavila narozeniny. Pak se někam zdejchla, tak sem seděla na prdeli u počítače, protože venku to stejně na žádnou lepší činnost ani nevypadalo. Učila sem se poznávačku, cha. K večeru sme s mamkou lepily tapetu do nového obýváku - bude nám tam sedět Buddha ^^
Dalo to teda práce! Ale musela to být zábava na nás dvě se dívat, jak po sobě ječíme, já po ní že to dává křivě a ona po mě, že to blbě držím :) Pat a Mat. Teda Patka a Matka :) xD
Už mě zase omrzel design, takže jdu něco nového vykutit.

Ladytron-Evil (american version)

Flyleaf.

14. května 2010 v 17:29 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding
Protože jaksi postrádám na youtube video s písničkou Into my web od mých milovaných The Used, tak právě tvořím a tvořím -video (ale na text jim z vysoka kašlu!:D) . Jinak, dneska sem se měla úžasně (bůhví co se zase ještě do večera pokazí- je vyloučeno totiž abych já měla dobrou náladu celý den aniž by se to nějak nepokazilo :]). Sice písemka ze zeměpisu nedopadla zrovna dobře (ten skrček tam dal jiné otázky, s čímž sem nepočítala, takže totální podpásovka :-x Ale písemka z náboženství dopadla dobře :) aspoň že tak. No. Zase sem se rozpovídala a to sem měla v úmyslu povídat jen o Flyleaf, křesťanské punkorockové skupině :) nemůžu říct, že by byli dokonalí, to nejsou, líbí se mi asi dvě nebo tři písničky. Ale ta zpěvačka má tak kouzelný hlas <3 a když sem si našla texty, tak.. sem jednoduše trochu spadla na zadek. Úžasné.
Znáte Flyleaf?

Cassie

´Do you believe in God´ written on bullet, say
yes to pull the trigger. And Cassie pull the
trigger.
(Překrásné, dokonalé, strašně silná písnička
co se tče textu.. dobře, zachvíli se vám tu
rozpustím, ale.. prostě se mi to líbí!)

All around me

´My hands float up above me, and you 
whispered you love me´ (Mé ruce se
zvedají k tobě a ty šeptáš Miluji Tě)

A tahle písnička má nádherný text, když
si vemete, že zpívá o Bohu. To je nádherné,
nemám slov! :)

__________________________________________

Tak si to tu užívejte, kochejte se Flyleaf, pište názory a
já jdu do toho divadla.. :)

Lituju věci, kterou sem mohla udělat a neudělala!

13. května 2010 v 19:08 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

Tenhle dokonalý pán zdobí už nejméně měsíc plochu mého mobilu. A já bych se na něj dokázala koukat hodiny a hodiny. No není sladký? (JE) .. Mám teď strašně moc práce (proto sedím u počítače?!) co se týče školy. Tenhle týden byl a je naprosto šílený. Každý den písemka. Zítra dokonce dvě. Celkem mě teď tlačí dvě čtyřky, které mi vychází na vysvědčení (můžete hádat jednou z čeho), takže se musím pořádně naučit a nechat se vyzkoušet, jinak to vidím dost bledě! Dobře, zas tak ne, ale rodiče a prarodiče by asi nepotěšily dvě 4ky na vízo, že.. A co vy a vaše vysvědčení? Já nevím, mám takový pocit, že ještě jednou se vyspím a už budou uzavřené známky, štve mě to, protože vím, že si to asi neopravím, ba možná ještě zhorším, to snad ale ne! .. Příští týden jsou maturity a náš rozvrh na pondělí až čtvrtek (v pátek je slavnostní mše <3) vypadá tak, že příjdem do školy na 9.05 a 11.45 zase vypadnem. Když to sečtu kolem a kolem, jen tři hodiny. Tak má smysl tam vůbec chodit? Myslím že ne, ale stejně tam půjdu :D Budu si zase jednou připadat jako prvňáček. Pamatuju si na první třídu, každý den 4 nebo 3 hodiny :) a myslím, že bych to hned měnila! 3 hodiny za 8 :-x..
Celý týden u nás prší. Mamka říká, že se aspoň můžu cítit jako v Anglii. To mě teda vážně "těší" .. No. A zítra máme pátek. Mám jet do Visly (nějaký aquapark) a k tomu ještě do divadla. Tak nevím, jestli radši udělat radost babičce a jít s ní do divadla nebo mamce a jet s ní na bazén. Strašné dilema. Radši se jdu učit, než zase dostanu 5ku! :) Tak se opatrujte.

Noise and kisses

Wish I would be better person.

11. května 2010 v 18:43 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

Kdyby jste si udělali graf, osu x a osu y a vyznačili na y-nové ose bod 10 a spojili ten bod s bodem -10 na ose x, vznikla by vám přímka. A tou přímkou by se dala popsat moje dnešní nálada. Od rána, kdy mi náladu z 0 na +10 zvedla jedna nečekaná, ale krásná sms to postupně jelo dolů a dolů až teď, kdy sem na -10ce. Šílenstvo. Nechcu mít pořád špatnou náladu. Chci se taky z něčeho radovat. Chci chodit ven a užívat si, že je teplo, nebo naopak běhat v dešti. Nechci pořád přemýšlet jen o jedné věci. Nemůžu se soustředit vůbec na nic, protože mám hlavu plnou.. něčeho co tady ani nechci psát, protože byste se mi snad všichni vysmáli, protože na světě jsou 100krát horší problémy. JÁ TO VÍM! Sem hrozně povrchní a sobecké prase! utlučte mě! Nebo mi aspoň z hlavy dostaňte toho hlupáka! Všechno je špatně! Potřebovala bych nachvíli někam odjet! Jen na malou chvíli. Nebo.. otevřít okno a vyletět jako pták. Cítit za zády vítr, zavřít oči a.. někde se vyrýpat do stromu, cha cha :D .. říká se "nemysli na druhé, mysli jen na sebe, protože ostatní dělají to samé" . Asi se tím začnu řídit, protože.. je to pravda. A lidi sou svině! Jo to sakra sou! :)


Alesana-Tilting the hourglass