Červen 2010

I don´t care..

21. června 2010 v 15:02 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

První letní den?
Hahaha. Dlouho sem nepsala. Bude to tím, že mě blog naprosto omrzel, nějak pro mě ztratil smysl. A tak sem si třeba říkala, že mě to zachvíli přejde, ale nepřešlo. Tak píšu jenom aby ste věděli, že zase (asi, pokud mě z nebe něco neosvítí, jakože neosvítí když pořád prší) dlouho nenapíšu. Asi to teĎ nikdo nečte, přestali ste tu chodit, blog se vylidnil, hahaha :)
Škola je teď v klidu, kamarádi jsou v klidu, ozvala sem mi kamarádka, s kterou jsem dlouho nekomunikovala, to mě potěšilo :) zachvíli máme konec školy, prázdniny. Přiznávám se bez mučení -> nechci prázdniny, myslím, že se opět budu nudit. Ale jestli mi výjdou ty dva týdny v Americe, budu sakra že ráda :)
No nic, já letím, jedu si koupit knížky do školy >.<

Yiruma-Kiss the rain
(Písničku mi pouštěla kamarádka, když jsme byly spolu. Je krásná! A líbí se mi víc než River flows in you - ze stmívání pokud znáte, no zase odbočuju)

Week-end

6. června 2010 v 22:22 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding
Tak. Mám za sebou nádherný slunečný víkend :) včera jsem byla s kamarádkou venku (v tom neuvěřitelném vedru v dlouhých kalhotech, já debil >.<), u vody atd atd, prostě štreka jak se patří. Domů sem jela v 7hodin večer a bylo dusno. Že by přicházelo léto? Ne ať to nezakřiknu. No a dneska jsem uklízela (hmm klasika), válela se venku. To slunko tak pražilo a já nechala matku spát tři hodiny :DD ehm, po třech hodinách se vzbudila, přiletěla do baráku a nadala mi, že sem ji nechala spát a ona vypadá jak idiot (opravdu tak vypadá :DD). No co, nemá spát :) Já stejně nechápu jak někdo v takovém šíleném vedru může usnout, nechápu! No.. odpoledne přijel táta, že půjdem na brusle do Ostravy. Tak sme si ještě uvařili kávu, já si dodělala úkoly a šli sme bruslit. No, byla sem hodně překvapená když sem viděla jak táta jezdí jak zběsilý, myslela sem že to nebude umět. Nikdy nepodceňujte své rodiče!:D domů sem se vrátila, teklo ze mě jak z prasete (ehm si chutná fakt). No, takže fajn víkend :)

A co vy?

Polaroid-So damn beautiful

Úspěch neúspěch.

4. června 2010 v 21:31 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding

Tak. Změnila sem design, v záhlaví můžete prosím vidět mojeho dokonalého Brendona Urie <3 Ale stejně nejsem spokojená. Jenom sem potřebovala změnu, uff. Dobře.
Dneska sem měla fajn den. No vlastně se mi teď celkem daří. Ve škole, v osobním "životě" ne, ale to nechme být. Dneska sem byla zkoušená z matematiky, 20 minut u tabule sem stála a počítala nerovnici s neznámou pod odmocninou. Dřina opravdu, ale za tu dvojku a pochvalu profesorky mi to sakra že stálo :) Písemka ze zeměpisu se mi taky jakž takž povedla, klep klep. Takže, nestěžuju si. Písemkový týden mám úspěšně za sebou a teď školo čau! Nehodlám už se ničím zabývat, končím s učením, ať už mi ty známky uzavřou a dají mi pokoj :)
Po škole sem šla do knihovny vrátit knihy, nedobrovolně zaplatit 20 korun upomínku. A z mého velkého rozhořčení nad takovou strašnou ztrátou peněz (dělám si srandu) sem si šla ještě koupit botky (viz fotka). Líbí se mi, vždycky sem takové chtěla! No. A jinak se nic zvláštního v mém životě (:D) neděje.
A u vás?

Nakonec ještě budu otravovat s písničkou. Regina Spektor. Moc pěkná písnička! A tahle zpěvačka bude u nás tento rok na Colours! Já tam chci! Moc chci na colours!
Ach táhni pryč, ty hnusná nostalgie. Vypínám tu písničku!

Zeptej..

1. června 2010 v 17:17 | R U B B Y |  Scraps ..
shotgun-wedding
Zeptej se mě, jak se mám a já ti povím, že je mi skvělě. (Trochu moc slaně se usmívám a schovávám šrámy na svým tělě).
Zeptej se mě, kolik je hodin a já ti povím, že není kam spěchat. (Dobře však vím, že znova už se nenarodím a život mi mezi prsty utíká).
Zeptej se mě, kolik je mi let a já ti povím, že jsem ještě mladá. (Však nazpět toužím pootočit svět, když smrt se zlehka do života vkrádá).
Jen se mě neptej na co myslím, když mi tečou slzy. Neumím tak dobře lhát..(Řekla bych Ti, že není vůbec brzy, možná je už příliš pozdě umírat).